Úvodní stránka

Již tradiční, 5. neformální proteomické setkání je klasickou národní konferencí, ale zároveň i neformálním prostorem k seznámení jednotlivých proteomických skupin, k navázání pracovních i osobních kontaktů, s dostatečným prostorem k diskuzi o proteomice, životě a vesmíru. Součástí konference bude opět vyhlášení vítěze Ceny Josefa Chmelíka za nejlepší proteomickou publikaci zveřejněnou v roce 2016.

Abychom umožnili účast co nejširší skupině zájemců, pojali jsme celou akci jako nízkonákladovou. 5. neformální proteomické setkání je tedy bez registračního poplatku.

Odborná sdělení budou mít formu přednášek v českém nebo slovenském jazyce (15 + 5 minut) a postery jsou nahrazeny úspěšnou formou ústních miniprezentací formátu „333“ (3 snímky prezentace + 3 min přednes + 3 min diskuse). Abstrakta všech sdělení budou vydána ve formě on-line sborníku.

Máme-li udržet nulový registrační poplatek, žádáme vás o součinnost. Abychom měli představu o počtu účastníků, prosíme Vás o včasnou registraci pomocí registračního formuláře, s jehož pomocí můžete zároveň zaslat abstrakta svých plánovaných sdělení v českém nebo slovenském jazyce. Registrace bude otevřena do konce října 2017!

Organizační tým 5. NPS
Pavel Bouchal
Jiří Petrák
Marek Šebela
Pavel Řehulka

Základní informace

Místo:Moravské zemské muzeum, Dietrichsteinský palác
Zelný trh 8, 659 37 Brno
GPS (mapa): 49.191798N, 16.608265E
Datum:30.11.-1.12.2017 (čtvrtek-pátek)
Registrace do:31.10.2017
Organizátoři: Proteomická sekce ČSBMB
Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity Brno

Sponzoři setkání

Bruker Pragolab Thermo Scientific
AMEDIS SCIEX Eppendorf
Anton Paar

Partneři setkání

Moravské zemské muzeum Centrum regionu Haná CEITEC